سردار رحیم جهانبخش، فرمانده انتظامی آذربایجان غربی اظهار کرد: با انتشار هر گونه محتوی تنش زا در فضای مجازی در خصوص انتخابات برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه انتشار هر گونه محتوای تنش‌زا در فضای مجازی برابر قانون جرم محسوب شده و با خاطیان برابر قانون برخورد خواهد شد، تاکید کرد: برابر قانون انتشار هر گونه محتوا در فضای مجازی با هدف تشویش اذهان عمومی و همچنین هر گونه دعوت به عدم مشارکت در انتخابات، سیاه‌نمایی و بیان مطالب خلاف واقع، از مصادیق تخلفات انتخاباتی بوده و برابر قانون با خاطیان برخورد خواهد شد.
فرمانده انتظامی آذربایجان غربی در ادامه افزود: با اشراف اطلاعاتی پلیس، تعداد ۵۰ نفر از گردانندگان اینگونه صفحات در استان شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی دستگیر شدند.

جهانبخش توصیه کرد: شهروندان گرامی به هیچ عنوان به محتوای منتشر شده در فضای مجازی تا زمانی که منبع انتشار، صحت و سقم خبر و یا تصاویر محرز نشده است، توجه نکنید و در افزایش امنیت اجتماعی بیش از پیش با پلیس همکاری کرده و هر گونه اطلاعات و اخباری در این زمینه و سایر مسائل امنیتی و انتظامی را به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اعلام کنید.